Клуб Добродіїв

Некомерційні
Київ
Перевірена
Завжди там, де потрібні дітям!

«Клуб Добродіїв» — всеукраїнська благодійна організація, яка допомагає дітям з 2016 року. Засновницею і керівницею на волонтерських засадах є громадська діячка Марія Тодорчук.

Вакансії в фонді «Клубі Добродіїв»
7років у сфері
45 000дітей підтримали за 2022 рік
30співробітників
150+волонтерів з усієї України

До повномасштабної війни діяльність фонду була зосереджена переважно на освіті та програмі наставництва для дітей-сиріт та дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Повномасштабне вторгнення змусило волонтерів  «Клубу Добродіїв» стати більш гнучкими та змінити вектор допомоги, адже діяти потрібно було тут і зараз.

Клуб Добродіїв 1 Клуб Добродіїв 2

З початку повномасштабного вторгнення «Клуб Добродіїв» діє у 2 напрямах:

  • термінова допомога родинам із дітьми, які постраждали від війни: допомагають закривати базові потреби — спочатку зігріти, облаштувати місця для проживання, оплатити трансфер. Згодом — забезпечити харчовими продуктами, засобами гігієни та індивідуальною підтримкою дітей;
  • соціоемоційна підтримка дітей: аби повернути малечі прості радості, проводять безплатні заняття з творчості та арттерапії, облаштовували творчі зони у прихистках для внутрішньо переміщених осіб.  Допомагають зцілитися через творчість.

Ось кілька прикладів ініціатив фонду 👇

  • Творчі майстерки для дітей — організували безкоштовні заняття для дітей, щоб вони проживали свої емоції у зрозумілий та нативний для них спосіб. Перші подібні заходи проводили у Києві на початку повномасштабного вторгнення.
  • Зігрівай – проєкт, покликаний забезпечити набором теплих речей дітей, які проживають поблизу лінії фронту або безпосередньо у зоні активних бойових дій та тижнями сидять без світла й тепла. 
  • Навчальний інтенсив «Мені вдалося», який допомагає підліткам у складних життєвих обставинах, знайти в собі точку опори, розвинути стійкість та впевненість.
  • Арттерапія для дітей військових — курс із 10 арттерапевтичних занять для дітей, які не тільки проживають війну, а й хвилюються за своїх батьків, що перебувають на фронті. 
  • Термінова допомога родинам із дітьми, що тікають від війни — забезпеченняя родин, які будують своє життя наново, базовими харчами та засобами гігієни.
  • «Освіта, а не цукерки» — інформаційні кампанії, які закликають дарувати на свята дітям-сиротам корисні навички. На зібрані кошти фонд організовує курси з різноманітних професій, зокрема ІТ, а також курси фінансової та юридичної грамотності, курс з профорієнтації тощо.
  • Наставництво та менторство для вихованців дитячих будинків.
Клуб Добродіїв 3 Клуб Добродіїв 4

Від волонтерської організації — до благодійного фонду

У 2011 році «Клуб Добродіїв» починав як волонтерська організація. Але охочих ефективно підтримувати дітей-сиріт і дітей у складних життєвих обставинах ставало все більше, тому 2016 року було офіційно зареєстровано благодійний фонд «Клуб Добродіїв».

За перший рік повномасштабної війни «Клуб Добродіїв» допоміг 45 000 дітей та залучив більш ніж 1 млн доларів на підтримку дитинства.
Клуб Добродіїв 5 Клуб Добродіїв 6

Результати мають бути видатними, а співробітники — щасливими

У підході до організації роботи в «Клубі Добродіїв» керуються двома ключовими пунктами: діти мають отримати допомогу, а члени команди — бути щасливими на цьому шляху.

Має бути баланс між наповненістю співробітників та видатними результатами.

Тут цінують результат, а не марнування часу в офісі, тому графік роботи може бути гнучким, якщо дедлайни дозволяють. Можна працювати з дому або відвідувати офіс, де всі працюють за принципом коворкінгу.

Кожен член команди «Клубу Добродіїв» може самостійно обирати свій ритм, але синхронізувати його з відділами, які є дотичними до робочих завдань. Головне, щоб команда була попереджена і нічого не перешкоджало спільній продуктивній діяльності.  У фонді працюють із чіткими КРI, тижневими, місячними та іншими звітами, тому розуміння цілей позиції та своєї зони відповідальності тут дуже важливі.

«Клуб Добродіїв» намагається тримати планку ринкових зарплат, бо вважає, що благодійність є такою ж крутою сферою для роботи, як і будь-яка комерційна галузь.

Клуб Добродіїв 7 Клуб Добродіїв 8
Професіонали, які творять важливі зміни у суспільстві, повинні отримувати конкурентну зарплату.

У фонду є 2 місця сили — це офіс та склад, де збирають від 200 до 1500 посилок індивідуальної допомоги в день.

Клуб Добродіїв 9 Клуб Добродіїв 10
Клуб Добродіїв 11 Клуб Добродіїв 12

У «Клубі Добродіїв» святкують навіть маленькі перемоги і роблять подарунки без приводу

Бути частиною команди «Клубу Добродіїв» — це не лише про гордість за свою роботу в змінотворчому секторі. Це про те, як знайти на роботі свою другу родину — а такий скарб не йде у жодне порівняння з типовими офісними «плюшками».

Клуб Добродіїв 13 Клуб Добродіїв 14

Команда «Клубу Добродіїв» — це люди, які шаленіють від добра, гумору та створення кращого світу. Тут цінують чесність, взаємопідтримку, професійність і класні меми!

Тут глибоко працюють з мотивацією, тому для співробітників вигадують милі приємності:

  • щомісяця творче релаксове дозвілля для всієї команди — від майстер-класу з гри на барабанах до екскурсій містом;
  • святкування річниць: рік разом, рекорд складених посилок, вдалі запуски анкет на допомогу тощо;
  • підтримка та приємності не тільки на дні народження, а й у вразливі моменти, коли хтось хворіє чи переживає складний період;
  • спільні ретрити, щоб не вигорати, а продовжувати сяяти від улюбленої роботи.

Окрім цього, у «Клубі Добродіїв» є психолог, який працює з командою фонду, щоб допомагати кожному, хто допомагає дітям. До нього може звернутись кожен член команди.

Клуб Добродіїв 15 Клуб Добродіїв 16

Найголовніше питання співбесіди — «Чому ви хочете працювати саме тут?»

Бажаєте стати частиною команди фонду? Звісно, тут важливі не лише хард скіли. У фонду є лише одна мета — бути корисними дітям. І вкрай важливо, щоб майбутній колега поділяв цінності організації.

Також важливими софт скілами для будь-якої позиції є:

  • вміння працювати з інформацією, ставити питання і знаходити причинно-наслідкові зв’язки;
  • лідерський потенціал: у фонді шукають людей, які готові leading not following; 
  • націленість на результат та розуміння своєї зони відповідальності;
  • усвідомлена зацікавленість у сфері благодійності та конкретно у допомозі дітям;
  • розвинений емоційний інтелект та емпатійність.
Клуб Добродіїв 17 Клуб Добродіїв 18

Це про вас? Тоді ось як проходитиме відбір

Кандидати мають бути готовими до ретельного відбору, бо люди є дуже великою цінністю для «Клубу Добродіїв». Переважно етапи відбору наступні.

  1. Співбесіда телефоном із загальними запитаннями.
  2. Тестове завдання на перевірку професійних компетенцій. 
  3. Zoom-співбесіда з операційним менеджером чи HR — глибокий бриф на відповідність кандидата меті та цінностям організації.
  4. Фінальна зустріч із засновницею фонду Марією Тодорчук.  
  5. Відмова чи пропозиція роботи.

Ці етапи можуть змінюватися індивідуально під кандидата, оскільки в «Клубі Добродіїв» переконані, що універсальних ключів, які б розкрили кожну окрему особистість, не існує.

Клуб Добродіїв 19 Клуб Добродіїв 20

На що чекати після оферу

Перший робочий тиждень у «Клубі Добродіїв» — адаптація, яка індивідуально прописана під кожного кандидата. Після цього на новачка вже чекають перші завдання з підтримкою керівника напряму.

Клуб Добродіїв 21 Клуб Добродіїв 22

Складність відбору не лякає, коли у організації така шляхетна мета? Тоді надсилайте резюме!

Поскаржитися на компанію
Всі вакансії
Більше
Більше Більше для компаній
Пошукачу
Для компаній
Увійти
Є ідея!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: