Кожна компанія працює над тим, щоб покращити життя людей. Але існують бізнеси й організації, діяльність яких спрямована на якісні зміни в суспільстві, будь-то збереження природи чи боротьба з корупцією. Декілька таких організацій мають профілі на Happy Monday. Сьогодні хочемо познайомити вас з ними ближче.
Transparency International Ukraine
Це антикорупційна українська громадська організація, акредитований представник глобального руху Transparency International.
Ключові напрями роботи організації:
- дієва антикорупційна політика;
- ефективні та прозорі закупівлі;
- прозоре та підзвітне місцеве самоврядування;
- конфіскація та управління майном;
- прозоре та підзвітне відновлення України;
- міжнародна співпраця.
TI Ukraine співпрацює з представниками влади та міжнародними партнерами, щоб розвивати незалежну й ефективну антикорупційну екосистему. Команда вивчає ключові законопроєкти, постанови, ініціативи, програмні державні документи та проводить власні дослідження. Організація публікує матеріали у найбільших українських і міжнародних медіа, а також ділиться своєю експертизою з українською владою, міжнародними організаціями та партнерами. Зокрема, надавала інформацію для Європейської комісії щодо євроінтеграційного поступу України в антикорупційній сфері.
Усім своїм співробітникам організація пропонує унікальну можливість долучитися до реальних змін у державі:
- аналізувати й адвокатувати законодавчі зміни та реформи;
- переконувати представників української влади в необхідності цих змін;
- просувати інтереси України за кордоном — на різних континентах.
Зацікавив роботодавець?
Про умови роботи в організації, розвиток команди та відбір кандидатів, читайте в профілі TI Ukraine
Читати
Carbominer
Це український кліматичний стартап, мета якого — створити ефективну, оптимальну за ціною та екологічно чисту технологію, що допоможе людству замінити CO₂ з викопних джерел на CO₂ з атмосфери.
Основний продукт компанії — високоякісний CO₂ без шкідливих домішок, з food-grade чистотою на рівні 99,8%, що гарантує безпечність його використання в агропідприємствах та харчовій промисловості.
Проєкт Carbominer заснував досвідчений київський підприємець Микола Осейко навесні 2019 року. Концепція стартапу народилась під час дискусії з сімейним лікарем про вплив змін клімату та підвищення рівня CO₂ на здоров’я населення. Вже тоді вчені били на сполох і говорили про негативні наслідки змін клімату та небезпеку зростання рівня концентрації вуглекислого газу в атмосфері. Так у Миколи виникла ідея зменшити шкідливий вплив вуглекислого газу та перетворити його на корисний ресурс.
Сподобалася компанія?
Як працюється у Carbominer, які цінності поділяє команда та яких спеціалістів найчастіше шукають, читайте в профілі
Читати
Civitta
Це провідна компанія у сфері управлінського консалтингу в Центральній і Східній Європі. Спеціалісти Civitta допомагають клієнтам кидати виклик їхнім галузям, ставати більш інноваційними, ефективними та динамічними.
В українському офісі, так само як і в усіх закордонних, команди працюють над проєктами у трьох секторах:
- публічному — робота з урядом, міністерствами, місцевою владою, допомога у впровадженні нових політик та стратегій;
- інноваційному — поширення та розвиток інновацій шляхом акселераторів та хакатонів, залучення фінансування для стартапів;
- приватному — робота з великими компаніями, інвестиційними фондами, проведення техніко-економічного обґрунтування, розробка стратегії виходу на ринок тощо.
Проєкти в публічному секторі компанія реалізує разом з партнерськими громадськими організаціями EasyBusiness та Центром Економічного відновлення. Спільна діяльність фокусується на кількох напрямах:
- економічний розвиток (макроекономічні дослідження, дослідження ринку праці, участь у дерегуляційних ініціативах уряду тощо);
- євроінтеграція (залучення у підготовчу роботу до отримання статусу кандидата в ЄС, дослідження, розробка рекомендацій в економічній та політичній сферах);
- сталий розвиток (робота над проєктами, пов’язаними з досягненням Цілей сталого розвитку в Україні);
- розвиток територій (стратегія для ВДНГ, дорожня карта з розвитку вівчарства в Карпатському регіоні, концепція «Дороги Різноманіття» тощо).
Хочете дізнатися більше про Civitta?
Інформацію про те, як компанія сприяє навчанню та розвитку співробітників та які бенефіти надають працівникам, шукайте в їхньому профілі
Читати
«Навчай для України»
Це освітня організація, яка з 2017 року залучає найкращих випускників і талановитих молодих спеціалістів з різних галузей до вчителювання у школах у маленьких населених пунктах України. Учасники програми мінімум на рік стають рольовими моделями для дітей, сприяють розвитку громади та покращують власні професійні й лідерські навички.
Окрім навчання, кожен учасник отримує індивідуальну менторську підтримку та змогу обмінюватись досвідом з іншими членами мережі Teach For All (60 країн світу). Переїжджаючи в маленькі села та громади, учасники не лише викладають свій предмет, але й організовують позашкільну діяльність (гуртки з програмування, фінансової грамотності, лідерства, кіноклуби тощо) для кращої взаємодії з дітьми й розвитку їхнього потенціалу.
Протягом усієї участі в Програмі «Навчай для України» когорта молодих вчителів творить зміни у житті дітей та громад разом з однодумцями — спільнотою інших учасників та випускників Програми.
Зацікавила діяльність організації?
Дізнайтеся більше про їхні цінності та проєкти у профілі «Навчай для України»
Читати
«Україна без сміття»
Це соціальний проєкт, що працює над формуванням культури сортування побутових відходів в Україні та поширенням ідей соціального підприємництва у цій галузі.
У 2017 році «Україна без сміття» відкрила першу в Україні громадську станцію сортування No Waste Recycling Station. Усі охочі можуть безкоштовно здати на переробку понад 40 видів цінних вторресурсів — від паперу до ґаджетів.
Також приймають на безпечне спалювання неліквідні пластики й текстильні відходи. Надають в УБС й інші послуги.
- «УБС Кур’єр» — сервіс із вивезення міксу чистих і сухих відходів прямо від будинку в Києві.
- «Досортування» — досортовують пакети, які люди приносять на станцію.
- «Пластик Поштою» — мешканці інших міст і сіл України можуть передавати мікс вторресурсів, неліквідних пластиків і текстильних відходів будь-яким поштовим оператором.
- «УБС Компост» — послуга для комфортного збирання органічних відходів удома.
- «Зелений Офіс» — сервіс для компаній, які хочуть зробити свої офіси екологічними.
- «Лекції та екскурсії» — освітні послуги для тих, хто хоче перейти на екосторону.
- No Waste Shop — екомагазин із соціальною місією. Увесь дохід від продажу товарів спрямовується на розвиток станції сортування.
Сподобався роботодавець?
У профілі «Україна без сміття» розповідаємо, як проєкт «сортує» кандидатів та організовує робочі процеси
Читати
«Клуб Добродіїв»
Це всеукраїнська благодійна організація, яка допомагає дітям з 2016 року. Засновницею і керівницею на волонтерських засадах є громадська діячка Марія Тодорчук.
До повномасштабної війни діяльність фонду була зосереджена переважно на освіті та програмі наставництва для дітей-сиріт та дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Повномасштабне вторгнення змусило волонтерів «Клубу Добродіїв» стати більш гнучкими та змінити вектор допомоги, адже діяти потрібно було тут і зараз.
З початку повномасштабного вторгнення «Клуб Добродіїв» діє у двох напрямах:
- термінова допомога родинам із дітьми, які постраждали від війни: допомагають закривати базові потреби — спочатку зігріти, облаштувати місця для проживання, оплатити трансфер. Згодом — забезпечити харчовими продуктами, засобами гігієни та індивідуальною підтримкою дітей;
- соціоемоційна підтримка дітей: аби повернути малечі прості радості, проводять безплатні заняття з творчості та арттерапії, облаштовували творчі зони у прихистках для внутрішньо переміщених осіб. Допомагають зцілитися через творчість.
Цікавить робота у фонді?
Про шлях «Клубу Добродіїв» від волонтерської організації до благодійного фонду та умови роботи в організації читайте у профілі
Читати
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Знижуємо робочий стрес: чому ваші термінові завдання насправді не горять
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів