Помилка бази даних WordPress: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'INTEGER) as views FROM wp_posts as p LEFT JOIN `wp_term_relationships` as t ON ' at line 1]
SELECT * FROM wp_posts WHERE ID = 1 LIMIT 1

Помилка бази даних WordPress: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'INTEGER) as views FROM wp_posts as p LEFT JOIN `wp_term_relationships` as t ON ' at line 1]
SELECT ID,post_title,p.post_date,CAST(meta_value AS INTEGER) as views FROM wp_posts as p LEFT JOIN `wp_term_relationships` as t ON p.ID=t.`object_id` LEFT JOIN `wp_postmeta` as pm ON p.ID=pm.`post_id` WHERE t.`term_taxonomy_id` = '451' AND pm.`meta_key`='views' AND p.post_date>'2023-11-17' AND p.ID!=15067 AND p.post_type='post' and p.post_status='publish' AND p.ID!=627712 AND p.ID!=627721 ORDER BY post_modified DESC LIMIT 3

Де фрилансери та віддалені співробітники заробляють найбільше у 2018
Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

10 найбільш високооплачуваних професій в гіг-економіці у 2018 році

23.07.18 Новини 4 хв читання

Гіг-економіка – новий формат взаємодії на ринку праці, коли робітник більше не прив’язаний до конкретного роботодавця. Замість цього він стає незалежним професіоналом: займається фрилансом, тимчасово або постійно працює на кілька організацій одночасно, самостійно обирає проекти, формат зайнятості та інтенсивність навантаження, а головне – рівень власного прибутку.  

Враховуючи гнучкий робочий графік та можливість віддалено працювати з будь-якої точки світу, не дивно, що гіг-економіка стає дедалі популярнішою моделлю організації праці. Digital-ресурс FitSmallBusiness проаналізував дані найпопулярніших платформ для пошуку роботи серед гіг-працівників – Upwork, Freelancer, People Per Hour, Hubstaff, Guru – та визначив, де фрилансери та віддалені співробітники заробляють найбільше і які навички їм для цього потрібні. 

1. Глибинне навчання

З розвитком штучного інтелекту професії у сфері глибинного навчання (галузі машинного навчання) займають перше місце у цьому рейтингу. Фрилансери у цій галузі зазвичай вміють програмувати мовами Tensorflow, Python, R, Java, Matlab, Perl та C++, а також працювати з алгоритмами.

Середня зарплата за годину: $115.06

2. Блокчейн

У результаті різкого зростання популярності криптовалюти в минулому році робота у сфері блокчейну (технології, яка використовується для керування криптовалютами) стала другою у списку найбільш оплачуваних у гіг-економіці. Щоб долучитися до криптовалютної революції, блокчейн-фрилансери повинні мати досвід роботи розробниками і цифровими архітекторами, а також бути експертами в мовах програмування C++, Python та Solidity.

Середня зарплата за годину: $87.05

3. Робототехніка

Все більше компаній впроваджують автоматизовані технології задля оптимізації процесів. В той же час професіонали, які вміють створювати ці технології, цінуються як ніколи. Напевно, саме тому ця професія є третьою у рейтингу. Робототехнік відповідає за проектування та розробку механічних елементів і володіє такими інструментами машинобудування, як SolidWorks Professional, Photoview 360, Simplify3D та eDrawings.

Середня зарплата за годину: $77.46

4. Тестування на проникнення

Тестувальники проникнення, також відомі як «етичні хакери» – неймовірно корисні для компаній, які перевіряють свої системи на потенційну небезпеку та захищають їх від кримінальних хакерів. Такі фрилансери мають сильний бекграунд в області кодування та програмування, є сертифікованими фахівцями в галузі безпеки та знайомі з різними типами хакерських атак.

Середня зарплата за годину: $66.44

5. Біткоїни

Яким би не було майбутнє біткоїну, навички роботи з криптовалютою залишаються актуальними і затребуваними. Вони дозволяють створювати автоматизовані інструменти для торгівлі та обміну, розробляти ринкові діаграми, автоматизувати відправлення та встановлювати платежів у додатках та веб-сайтах. Для роботи з біткоїнами гіг-працівникам знадобиться вміння програмувати різними мовами: від Python та Javascript до Ruby і PHP.

Середня зарплата за годину: $65.37

6. Amazon Web Services Lambda

AWS Lambda –  це дочірня компанія Amazon, яка надає послуги безсерверних обчислень, які сьогодні обирають більшість підприємств, тому ця сфера є популярною серед фрилансерів. Вони вміють писати та завантажувати код для Lambda, а також знають різні мови програмування: Node.js, Python, Java and C#.

Середня зарплата за годину: $51

7. Віртуальна реальність

Експерти з віртуальної реальності відповідають за розробку алгоритмів і володіють навичками 3D-моделювання та сканування. Щоб досягти успіху в цій області, фрилансери також мають вільно володіти мовами програмування C #, C та C ++.

Середня зарплата за годину: $50.18

8. React.js

React – це бібліотека JavaScript для створення інтерфейсів, яка використовується насамперед front-end розробниками. Щоб досягти успіху, працюючи з React.js, гіг-працівник повинен мати досвід розробки програмного забезпечення, а також вміти програмувати мовами JavaScript, HTML5 and CSS.

Середня зарплата за годину: $40.75

9. Final Cut Pro X

Спеціалісти індустрії розваг, продакшену, маркетингу, реклами та інших галузей використовують програму Apple Final Cut Pro X для редагування відео. Це програмне забезпечення неймовірно корисне для створення та редагування фільмів, відео та рекламних роликів. Фрілансери, які шукають роботу пов’язану з Final Cut Pro X, мають загалом розбиратися у програмі, вміти скорочувати відеоролики, використовувати переходи та інтегрувати фонову музику.

Середня зарплата за годину: $37.12

10. Instagram-маркетинг

Позиція маркетолога в Instagram користується попитом, адже наразі в мережі 800 млн. активних користувачів та 70% усіх брендів світу. Для роботи в цій сфері потрібне розуміння платформи та її алгоритмів, а також вміння створювати цікавий контент, аналізувати показники ефективності та керувати рекламними кампаніями.

Середня зарплата за годину: $31.23

Джерело: Entrepreneur

Більше в рубриці «Новини»: Робота в опенспейсі зменшує комунікацію між колегами.


Читайте також:
«Удаленная работа: что это, зачем и как?»   

 

Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Більше Більше для компаній
Пошукачу
Для компаній
Увійти
Є ідея!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: