Видання Business Insider звернулося до експертів з кольорів із запитанням: в одязі яких відтінків найкраще приходити на співбесіду і чи взагалі це має значення. І ось що вони порадили.
Одяг яких кольорів обрати для співбесіди
Експерти вважають, що колір одягу, який кандидати вдягають на співбесіду, може вплинути на результати зустрічі. При цьому не існує універсальної поради: залежно від того, в якій сфері ви шукаєте роботу, вибір може бути різним.
Рожевий — комфорт
За словами Емі Вакс, експертки з кольорів і творчині застосунку Color911, рожевий створює атмосферу легкості та допомагає почуватися комфортно всім учасникам співбесіди — і кандидату, і рекрутеру.
Втім, замість яскравих та грайливих, експертка рекомендує більш м’які відтінки рожевого — за її словами, такий одяг справить враження, що з вами легко ладнати.
Синій — довіра
«Відтінки синього — це кольори, які розслабляють і справляють враження про кандидата як про людину, якій можна довіряти», — каже Емі Вакс.
Обирайте одяг у світліших сіро-блакитних або класичних темно-синіх відтінках.
Читайте також: Що потрібно знати про дискримінацію за зовнішністю на роботі
Фіолетовий — духовність
За словами Мішель Льюїс, експертки з психології кольору та засновниці сервісу The Color Cure, якщо ви хочете висловити відкритість до духовності чи глибоких стосунків, фіолетовий може стати найкращим вибором.
Вона радить вдягнутися в цих відтінках, якщо ви шукаєте роботу, наприклад, в терапевтичному кабінеті або студії йоги.
Зелений — впевненість
Темно-зелений колір у відтінках, наприклад, лісовий або оливковий, теж може бути вдалим вибором для співбесіди. Цей класичний колір символізує стабільність та приязність. І допоможе вам показати, що ви впевнені в собі та можете стати надійним активом компанії.
Темно-сірий — стабільність
Темно-сірий або сіро-коричневий може здатися нейтральним або нудним, але не тоді, коли мова йде про одяг для співбесіди. За словами експертів, цей стриманий колір виражає тепло та стабільність, але не переважає над іншими. Тому може справити враження про вас як про «стійкого» та «міцного» кандидата, на якого можна покластися у критичний момент.
Читайте також: Як одягатися на співбесіду? Радять не стилісти, а вчені
Червоний — амбіційність
За словами Мішель Льюїс, носіння яскравих кольорів може допомогти вам почуватися сміливо, а інтерв’юеру — сприймати вас як працівника, який прагне кар’єрного зростання в компанії.
Однак варто бути обережними у поєднанні червоного з іншими кольорами, аби не виглядати надто «агресивно»: краще доповнити такий одяг чимось нейтральним.
Жовтий — позитив
Це веселий і теплий колір. І одяг в цих відтінках може бути чудовим вибором, якщо ви хочете принести радість і оптимізм на робоче місце. Наприклад, якщо компанія шукає позитивного офіс-менеджера або людину з іскрою креативності, жовтий може справити потрібне враження.
Але звісно, не варто покладатися лише на вдалий одяг: тільки ви самі зможете найкраще розповісти рекрутеру про себе, свій досвід, можливості та прагнення. І саме від цього вміння буде залежати результат співбесіди.
Вже обрали колір?
Тоді знаходьте у нас цікаві вакансії, надсилайте резюме, і вперед — до співбесід!
Вакансії
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Знижуємо робочий стрес: чому ваші термінові завдання насправді не горять
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів