З 17 по 20 жовтня всі охочі можуть пройти Національний онлайн-тест з медіаграмотності та перевірити свою стійкість до маніпуляцій та дезінформації. Розповідаємо, як взяти участь.
Національний тест з медіаграмотності є частиною Глобального тижня медіаграмотності, що відзначається з 24 по 31 жовтня. Перевірку всіх охочих на критичне мислення та стійкість до маніпуляцій і дезінформації в Україні проводять вже втретє.
Цьогоріч тестування мало відбутися у четвер, 17 жовтня, з 8:30 до 23:59. Але кількість охочих пройти тест виявилася у 10 разів більша, ніж минулого року — 200 тисяч українців вирішили перевірити свої знання. Сайт не зміг впоратись із навантаженням, тому організатори продовжили можливість до 23:59 20 жовтня (неділя).
Тест можна пройти на сторінці проєкту «Фільтр» у зручний час. Він складається з 5 тематичних блоків по 25 запитань. Свої результати можна буде дізнатися одразу після проходження.
Тест можна пройти лише один раз. 50 учасників і учасниць, які дадуть найбільше правильних відповідей за коротший час, отримають подарунки: сертифікати на книжки, портативні зарядки, термокружки тощо. Ті, хто пройде тест декілька разів, претендувати на призи не зможуть.
У понеділок, 21 жовтня, оголосять правильні відповіді на тест. А 25 жовтня назвуть імена 50 переможців, вони отримають листи з інструкціями для отримання подарунків. Також протягом двох тижнів учасникам надішлють сертифікати про проходження тесту.
Національний тест з медіаграмотності реалізовується національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та стратегічних комунікацій за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії, та проєктом з медіаграмотності і когнітивної стійкості в Україні, що реалізується Zinc Network і фінансується Урядом Великої Британії.
Шукаєте роботу?
Десятки вакансій чекають на ваше резюме →
Вакансії
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Знижуємо робочий стрес: чому ваші термінові завдання насправді не горять
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів