Американці скаржаться, що за останні пару років середня вартість дороги на роботу й назад різко зросла. Вони вважають, що роботодавці, які намагаються повернути їх назад для офісу, замість безкоштовних снеків та трендового декору мають запропонувати їм оплату за проїзд.
Приблизно 8 із 10 співробітників у США кажуть, що вони б охочіше повернулися до офісу, якби їхній роботодавець оплачував дорогу. Такий результат опитування серед 1038 працівників, що провела платформа для рекрутингу Ringover.
А фінансова компанія Bankrate з’ясувала, що у 2023 році американці витрачали на дорогу в середньому 8466 доларів на рік, або 700 доларів на місяць (близько 14,5% від середньої зарплати у $59,428 на рік). Сюди входить, зокрема, вартість бензину, технічне обслуговування та страхування автомобіля, втрачений дохід через час у дорозі тощо. Це різке зростання порівняно з 2019 роком, коли середня річна вартість проїзду в США варіювалася від 2000 до 5000 доларів — тобто від 3,4-8,7% від середньої зарплатні у $57,456 на рік.
Читайте також: «Офісна культура» помирає: чим компанії тепер можуть привабити фахівців
І хоча тривалість поїздки на роботу й назад у деяких містах після пандемії скоротилася (через перехід більшості на віддалену роботу та знижений трафік), за даними The New York Times, середній час поїздки до офісу усе ще становить близько 27 хвилин. Це майже година в обидва боки щодня. І багато працівників, які спробували віддалений формат, тепер прагнуть натомість використовувати зекономлений час для себе.
Втім, є й винятки — ті, хто готовий викласти сотні доларів на дорогу, щоб заощадити на іншому. Наприклад, деякі працівники під час пандемії переїхали до менших та дешевших міст, але все ще працюють у мегаполісах. За їхніми словами, гроші, які вони заощаджують на оренді житла, переважують вартість авіаквитків, готелів і навіть клопоти, пов’язані з плануванням поїздок на роботу до великих міст.
Шукаєте роботу?
Тоді вказуйте свої кар’єрні вподобання, і наш розумний алгоритм підбере для вас найкращі варіанти.
Вакансії
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Знижуємо робочий стрес: чому ваші термінові завдання насправді не горять
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів