Платформа онлайн-освіти Prometheus відкриває додатковий набір на стипендіальну програму Work in Tech. Мета програми — надати українцям важливі цифрові знання та навички, достатні для отримання нової перспективної роботи в сфері IT. Розповідаємо, які саме професії можна опанувати та як податись на програму.
Що таке Work in Tech?
Щоб підтримати українців, які втратили роботу та засоби до існування через російську агресію, організація INCO отримала понад 3 000 000 євро грантового фінансування від Google.org. Саме завдяки цьому гранту INCO у співпраці з Prometheus створили програму Work in Tech, яка надає українцям важливі цифрові навички та знання для довгострокової сталої зайнятості. Набір на програму проходить на платформі Prometheus, а саме навчання — на сайті Coursera.
Work in Tech передбачає:
- відеолекції з українськими субтитрами на Coursera;
- практичні завдання і фідбеки по них;
- чат з менторами;
- менторські сесії;
- кар’єрні консультації;
- вебінари з психологами;
- доступ до курсу англійської в IT та навчання work-life балансу.
Учасники можуть обрати одну з двох tech-професій — «IT-Підтримка» або «Цифровий маркетинг». По закінченню програми студенти отримають професійний сертифікат від Google на Coursera.
Хто може стати учасником програми?
На стипендію можуть претендувати:
- українці/ки, що повністю чи частково втратили роботу внаслідок військової агресії рф;
- українці/ки, чия зайнятість опинилася під загрозою під час повномасштабної війни.
Відбір відбуватиметься на основі анкет, які слухачі заповнюють при реєстрації.
Кількість вільних місць — 500. Взяти участь в програмі можуть лише кандидати, що зараз проживають на території України, мають чітку мотивацію вступити на програму та завершити навчання.
Як долучитися до Work in Tech?
Щоб стати учасником програми, потрібно заповнити реєстраційну форму та дочекатись результатів відбору. Реєстрація триває до 30 квітня включно.
Відгуки від студентів першого потоку
Пів тисячі українців першого потоку уже завершили своє навчання і найуспішніші з них розвивають кар’єру в IT.
Козак Валерія, слухачка курсу «IT-підтримка»:
«Мені дуже пощастило проходити цей курс, адже тут професійні викладачі, з неймовірним досвідом. Особливість цього курсу для мене в тому, що всі відео короткі, в наш час це дуже важливо, так легше вчитись. Ментори, їм особлива подяка, вони постійно на зв’язку, запрошують на вебінари цікавих викладачів. Можливість отримати сертифікат від Google та надалі вдосконалювати свої навички вже з базовими знаннями, але з шаленою впевненістю».
Роман Кібальник, слухач курсу «Цифровий маркетинг»:
«Курс багатоаспектний у межах однієї великої теми й дає базове уявлення про професію цифрового маркетолога. Водночас заохочує і дає для цього інструменти, щоб копати глибше в тому напрямі, який більше до вподоби. Наприклад, зацікавила тема SEO — будь ласка, ось додаткова література. Хочеш в аналітику — опановуй платформи з відповідним інструментарієм. Від авторів — короткі відеолекції, допоміжна інформація, практичні завдання. Від вас — час і мотивація навчатися».
Любите навчатися?
Шукайте актуальні курси, вебінари та воркшопи у розділі «Навчання».
дивитися
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Знижуємо робочий стрес: чому ваші термінові завдання насправді не горять
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів