Є книжки, які варто прочитати кожному. До професійного профілю вони не прив’язані, але здатні покращити ваші soft skills і допомогти креативно підійти до вирішення будь-яких завдань, зокрема й професійних.
Ми багато в чому складаємося зі звичок. Вони тримають нас у зоні комфорту, адже це приємно. Але наш розвиток — поза цією зоною. Тому Гел пропонує насамперед перестати бути совою!
Це не метод раннього підйому. Це метод удосконалення себе через розвиток ментальної, психологічної та фізичної сторін своєї особистості. У книзі ви знайдете рецепт посмішки вранці, якої можна досягти через 30 днів. Книжка читається дуже легко, практично за вечір. Якісь моменти повторюються, але цінність змісту при цьому не знижується.
Ми завжди боремося за авторство й оригінальність своїх ідей. А тут Остін вже самою назвою книжки спонукає до протилежного. Але якщо уважно її прочитати, то основна ідея зводиться до пояснення, чому ви не зможете вкрасти шедевр.
«Рука людини не здатна створити ідеальну копію», — пише Остін у книжці. «Кради» в цьому разі означає «надихнися» чужими шедеврами, щоб створити щось особливе. Адже навіть писати свої тексти ми вчимося, копіюючи алфавіт.
У книжці особливо тішить зміст. Фактично це набір правил для творчого занурення. Також книжку відрізняє велика кількість візуально представлених цитат автора, наприклад: start now, continue to wonder, put the time in, google it.
Якщо ви вважаєте, що ця книжка винятково для копірайтерів, то ви не маєте рації. У часи месенджерів, електронних листів та презентацій ця книжка буде корисною всім, хто пише по роботі й не тільки.
Правила сильного тексту від Максима та Людмили: сила — у правді, сенс важливіший за форму, що простіше — то краще… У книжці багато прикладів і пояснень, чому треба писати саме так, а не інакше. Після прочитання ви чіткіше доноситимете свої думки. У ваших текстах буде менше прихованих сенсів, а в комунікаціях — менше суперечок та непорозуміння.
Ми сприймаємо геніїв (оригіналів) як талановитих людей, до яких одного разу прийшло прозріння чи муза. Для нас це особливі люди, але, на нашу думку, ми до них зазвичай не належимо. Втім, Адам вважає, що це не зовсім правильно. Оригінали (генії) — це люди, які багато трудяться, змінюють себе, часто діють всупереч чомусь і не бояться змінити світ. Тому завзятість і наполегливість здатні зробити і з нас справжніх геніїв.
Книга сповнена досліджень, історій зі світу політики, спорту, шоу-бізнесу та порад для підвищення рівня своєї оригінальності.
Наші контакти — наш капітал. А нетворкінг — спосіб життя, який допоможе прийти до своєї мети швидше та з меншими зусиллями. І не варто його плутати зі збиранням візитівок. У книзі можна знайти опис методів створення та підтримки мережі контактів. Деякі з них очевидні, деякі ні. Головне, пам’ятати: корисливі стосунки — це не нетворкінг. Тому зав’язуйте знайомства до того, як вони вам знадобляться.
Отже: встаємо рано, надихаємося чужими шедеврами, правильно доносимо свої думки, розуміємо, що ми геніальні, і найголовніше — заводимо друзів. Ось формула вашого розвитку та успіху, незалежно від специфіки діяльності та напряму, в якому ви працюєте. Усім приємного читання!
Потрібна робота?
У нас на сайті багато вакансій, де ваші soft skills дуже знадобляться. Тому прокачуйте їх та шукайте вакансію тут 👉
ВакансіїЧитайте більше корисних книжок
6 книжок для прокачки вашої кар’єри та бізнесу
Що читати, щоб усе встигати: 6 книг про продуктивність
5 книг, які допоможуть прокачати персональний бренд
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Знижуємо робочий стрес: чому ваші термінові завдання насправді не горять
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів