Помилка бази даних WordPress: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'INTEGER) as views FROM wp_posts as p LEFT JOIN `wp_term_relationships` as t ON ' at line 1]
SELECT * FROM wp_posts WHERE ID = 1 LIMIT 1

Помилка бази даних WordPress: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'INTEGER) as views FROM wp_posts as p LEFT JOIN `wp_term_relationships` as t ON ' at line 1]
SELECT ID,post_title,p.post_date,CAST(meta_value AS INTEGER) as views FROM wp_posts as p LEFT JOIN `wp_term_relationships` as t ON p.ID=t.`object_id` LEFT JOIN `wp_postmeta` as pm ON p.ID=pm.`post_id` WHERE t.`term_taxonomy_id` = '455' AND pm.`meta_key`='views' AND p.post_date>'2023-11-17' AND p.ID!=192644 AND p.post_type='post' and p.post_status='publish' AND p.ID!=627712 AND p.ID!=627721 ORDER BY post_modified DESC LIMIT 3

Як зрозуміти, що вам час звільнитись: 8 ознак
Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

8 ознак, що вам час звільнятися

06.11.20 Кар'єра 4 хв читання

Бажання кинути все й звільнитись хоч раз виникало навіть у тих, хто щиро любить свою роботу. Як відрізнити емоцію від реальної необхідності? Віра Проценко, кар’єрна консультантка, коуч і CEO GOLOVABOUTIQUE, розповідає, за яких ознак вам точно варто бити на сполох.

Більшість моїх кар’єрних консультацій починаються з фрази: «Я планую шукати нову роботу». Ці слова щоразу приховують різні історії, які іноді не мають нічого спільного зі звільненням. На жаль, не всі можуть відключити емоції і діяти зважено та раціонально. А наламавши дров, ми починаємо усвідомлювати, що попередня робота була не такою вже й поганою. Тут доречно зазначити: якщо у вас є бажання повернутись і компанія його розділяє — сміливо вперед. Знаю десятки подібних кейсів, коли все склалося якнайкраще.

Читайте також

Двічі в один офіс: чи варто повертатися на стару роботу

Читати

Як все ж таки зрозуміти, що рішення звільнитись — це не просто емоція й можлива помилка? 

Проаналізувавши досвід моїх клієнтів, я виділила 8 характерних ознак, які точно сигналізують, що прийшов час прощатися зі своєю роботою.

1. Задачі, які ви виконуєте, вам не цікаві. Можливо, ви робите їх вже настільки довго, що можете відтворити з заплющеними очима. Щоб перевірити, чи це так, спитайте себе, коли востаннє ви вчилися чогось нового і як часто це взагалі відбувається. 

2. Вашу зарплату не переглядали вже кілька років. Це може відбуватися з різних причин:

  • компанія вами задоволена, але не має змоги платити більше;
  • мотиваційна система побудована таким чином, що бонуси заробити неможливо або їхня сума не змінюється прямо пропорційно до росту результатів; 
  • компанія не практикує перегляд зарплат, бо вважає, що й так нормально платить; 
  • роботодавець не задоволений результатами вашої роботи настільки, щоб переглядати рівень заробітної плати, але й не готовий звільняти. 

Щоб такого не трапилось, запам’ятайте, що про умови праці, гігієнічний мінімум і терміни перегляду винагороди краще домовлятись «на березі».

3. Ваш керівник не є для вас наставником, партнером, вчителем чи надихаючим лідером. Іншими словами, ви регулярно отримуєте на свою адресу тільки негативний зворотний зв’язок, деструктивну критику чи навіть крики. Люди приходять у компанію, а йдуть від керівника. Тому нам дуже важливо працювати в команді з тими, кому можемо довіряти і в кого дійсно є чого повчитись.

4. Постійна втома не зникає після вихідних або відпустки. Попри відпочинок, вам важко повертатись до роботи, вставати зранку і знаходити в собі сили для виконання тих чи інших робочих задач. Навантаження настільки велике, що робота вечорами та на вихідних стала нормою. А жити коли?

На своїх кар’єрних консультаціях я запитую клієнтів, які в них є хобі, чим вони живуть після роботи, що приносить їм задоволення, про що вони мріють. Буває, що відповідей немає, і тоді домашнім завданням кожного стає знайти їх і почати додавати у своє життя.   

5. Робота здається вам безглуздою. Ви щиро не розумієте, для чого все це робите. Можливо, не вірите в продукт компанії, не бачите перспектив для даного напрямку чи компанії загалом, або ж ваші цінності кардинально відрізняються від тих, які анонсує роботодавець. У такому разі важко і практично неможливо досягти синергії.

6. У вас почалися проблеми зі здоров’ям. Як часто ви хворієте або відчуваєте фізичну слабкість? Організм натякає, а іноді вже й прямо говорить, що з вами відбувається щось не дуже правильне. Впевнена, ви чули про психосоматику, яка пояснює взаємозв’язок нашого емоційного стану з нашими хворобами. Я навіть знаю компанію, де ейчар відстежує статистику захворювань в команді, аналізує результати і приділяє більше уваги тим людям, які часто хворіли за певний проміжок часу. 

7. Компанія не дотримується своїх обіцянок і зобов’язань щодо вас. На співбесіді вам обіцяли один функціонал і виклики, а після працевлаштування ви побачили, що очікування не дорівнюють реальності? Сюди ж — невиплата або часткова виплата зарплати, відсутність нормальних умов для праці тощо. Тут усе просто — біжіть із місць роботи, де головною цінністю є бажання на вас нажитися.

8. Компанія, де ви працюєте, просякла бюрократизмом. Більшість часу йде на погодження дій, і сил для реалізації запланованого зовсім не залишається. А ваші ідеї та думки нікому не потрібні, бо від вас вимагають тільки виконувати, що говорять.

Майте на увазі, что всі ми дуже різні і тому абсолютно нормально, що там, де комусь добре, інші не можуть втриматись і дня. Ми можемо бути «зірками» в одній компанії, але абсолютно неефективними в іншій. Саме тому не поспішайте звільнятись і приймати новий офер. Зважте всі за і проти, уявіть своє майбутнє в компанії — як у короткостроковій, так і довгостроковій перспективі. Не бійтесь просити про допомогу кар’єрних консультантів, адже іноді ми настільки занурюємось у свої проблеми й емоції, що не бачимо очевидного.

І найголовніше: пам’ятайте, що звільнятись — це так само нормально, як і найматись на нову роботу. Коли закриваються одні двері, відкриваються інші.

Готові шукати нову роботу?

Маємо багато пропозицій в українських та міжнародних компаніях →

Вакансії

Читайте також

Настав час прощатися: поради для тих, хто звільняється та звільняє

«Я всьо»: що робити з вигоранням, якщо просто відпочити — недостатньо

10 порад, як пройти випробувальний термін і залишитися в компанії

Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Більше Більше для компаній
Пошукачу
Для компаній
Увійти
Є ідея!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: